Mlađi pioniri KK Partizan osvojili su U13 Kvalitetnu ligu regiona Beograd!
Naša selekcija igrača, rođena 2006. godine i kasnije, na finalnom turniru zabeležila je 3 pobede u 3 kola, i tako završila sezonu bez ijednog poraza. Izabranici trenera Filipa Nešića savladali su u prvoj utakmici ekipu BKK Radnički rezultatom 62:47, dok su drugog dana bili bolji od FMP sa 51:45.
Na današnjoj utakmici, crno-beli su se sastali sa ekipom Vive. Naši dečaci su odličnom igrom kontrolisali čitav meč i održavali rezultatsku prednost, a utakmica je završena rezultatom 65:49.
Naš igrač sa brojem 5, Savo Drezgić, proglašen je za najboljeg igrača finalnog turnira.
Bravo, šampioni!
(Foto: Dragana Stjepanović, Emilija Jovanović)
































