News
Prijateljska utakmica u Kraljevu, petak 18:30
Crno-beli nastavljaju sa pripremama za sezonu koja predstoji. Tim Vlade Jovanovića naporno radi u Hali sportova na Novom Beogradu, a nakon prve trening provere koju su imali sa ekipom Radničkog sa Crvenog krsta crno-beli odlaze u Kraljevo.
Već tradicionalna prijateljska utakmica koja se organizuje u septembru još jednom potvrđuje prijateljstvo dva kluba. U petak 9. septembra u 18:30, KK Sloga i Partizan mt:s odigraće prijateljsku utakmicu u Hali sportova.
Takođe, u petak u popodnevnim satima, Ejsi Lo, novi plejmejker tima iz Humske, dolazi u Beograd. On će se timu trenera Jovanovića priključiti nakon svih lekarskih pregleda koji su zakazani za vikend i prvi radni dan naredne nedelje.