Vesti
Crno-beli rade punom parom
Košarkaši Partizana mt:s već uveliko treniraju u Hali sportova na Novom Beogradu. Prvu proveru imali su na jučerašnjem treningu kada je odigrana utakmica sa KK Radnički Beograd. Ekipa sa Crvenog krsta bila je prvi tim sa kojima su izabranici trenera Jovanovića počeli provere uoči priprema za predstojeću sezonu. Na utakmici u kojoj rezultat nije bio u prvom planu, crno-beli su bili uspešniji i odneli su pobedu rezultatom 89:79 (25:24, 20:19, 25:16, 19:20).
Tim Vladimira Jovanovića u septembru očekuju dva prpremna turnira. Partizan mt:s će učestvovati na turniru u Pravetsu u Bugarskoj, gde će im protivnici biti PBC Lukoil Akademik, grčki Aris i kiparski šampion. Turnir će trajati od 16. do 18. septembra. Crno-bele krajem ovog meseca očekuje evroligaška prvera u Kaljariju. Od 23. do 24. septembra odmeriće snage sa Montepaskijem, Olimpijakosom i ekipom Dinamo Sasari.
U narednom periodu će biti dogovorene nove prijateljske utakmice koje će doprineti što boljoj pripremi tima za narednu sezonu, koja počinje 8. oktobra.