News
EL: Partizan mt:s kažnjen sa 7 000 evra
Disciplinski sudija Evrolige kaznio je Partizan mt:s sa 7 000 evra.
Na utakmici 2. kola Top 16 faze Evrolige publika je na teren u nekoliko navrata ubacila predmete. Sudije su to upisale u zapisnik, a Evroliga je izrekla novčanu kaznu našem klubu.
U izveštaju sudija je stajalo: “U svakoj četvrtini gledaoci su u nekoliko navrata ubacili upaljače i novčiće na teren, gađajući gostujući tim”.
Košarkaški klub Partizan mt:s apeluje na svoje navijače da fer i korektno navijaju i podrže svoj tim na narednoj kao i svim sledećim utakmicama, suzdržavajući se od pomenutih dela koja nisu primerena jednom sportskom događaju, jer na taj način štete i klubu za koji navijaju.