Na završnom turniru Kvalitetne lige Beograda, najvišeg ranga takmičenja za mlađe pionire, naši dečaci su u OŠ "Ujedinjene nacije" zabeležili tri pobede i osvojili titulu šampiona!
Bravo za najmlađe crno-bele! Na završnom turniru Kvalitetne lige Beograda, najvišeg ranga takmičenja za dečake rođene 2005. godine i kasnije, naši košarkaši su zabeležili sve pobede i zasluženo osvojili titulu šampiona!
Tokom prethodna tri dana, crno-beli su redom pobeđivali Vivu (68:54), Cerak (68:50) i Zemun Fitofarmaciju (49:43) i tako osvojili maksimalan broj bodova na završnom turniru koji je odigran u OŠ "Ujedinjene nacije".
U mlađim pionirima, koje predvodi trener Aleksandar Dragićević, crno-beli tim većimo čine dečaci rođeni 2005. godine, ali i čak četvorica igrača koji su godinu dana mlađi.
(Foto: KK Partizan NIS)
































